Americká hypotéka

Nutně potřebujete hypotéku a po návštěvě z banky jste odešli s prázdnou? Netrapte se, ještě není nic ztraceno, a to proto, že existují nebankovní společnosti, které nejsou při schvalování tak přísní. V čem je tedy rozdíl?
Americké hypotéky www.americka-nebankovní-hypoteka.cz jsou vhodným řešením pro ty, kteří mají nějaký záznam v registru dlužníků. Tento druh hypotéky je možné sjednat velmi rychle bez zbytečného papírování. Další velice významná výhoda je, že při sjednávání této hypotéky nemusíte dokládat své příjmy a ani účel hypotéky. Již název nám napovídá, že pochází až ze zámoří, protože je v USA opravdu velmi oblíbená. Nikdo se vás neptá, na co finanční prostředky potřebujete, je to čistě jen na vás.
cesta ke garáži
U nás začíná být tento rychlý způsob získání peněz také hodně oblíbený.
U amerických nebankovních společností se rozlišují pouze dva typy úvěrů, jsou to podnikatelské úvěry a spotřebitelské úvěry. Oba tyto typy jsou spojeny též se zástavou nemovitosti, jako je tomu u bankovních institucí.
Dále jsou ještě rozlišovány dva druhy amerických hypoték dle záznamů v registrech. První jsou hypotéky VIP, tzn. že jsou poskytnuty pouze s malou tolerancí, co se týká záznamů v registrech. Klient tak pak může získat úrok od 4% p. a. Pak jsou poskytovány hypotéky všem klientům, kde se mohou akceptovat všechny záznamy v registrech, ale jejich úrok je od 7% p. a. Takže tohle je potřeba si důkladně promyslet a zvážit, zda jste to schopni uplatit.
přeložené bankovky
V případě zájmu o nebankovní hypotéku stačí jen vyplnit online formulář se všemi potřebnými údaji a do 24 hodin se vám ozve příslušný pracovník z dané společnosti. Posoudí vaši žádost a vy budete vědět, na čem jste. Jsou schopni vám vyjednat nízkou splátku, tak aby vám to vyhovovalo. Poskytují až 70% finančních prostředků z odhadní ceny nemovitosti s dobou splácení až 30 let.