Bazén s profesionály

Sami jen stěží zvládnete pečovat o bazén. Potřebujete na to minimálně bohaté zkušenosti a hodí se i chemické vzdělání. Chtě nechtě se jedná o alchymii, která nemusí být zrovna hračkou. Ptáte se tedy, jak na to, ptáte se kde vzít radu a koho požádat o pomoc? Stačí zajít na naše stránky a poradit se s odborníky. Hlavně když s Vašimi bazénovými hrátkami začínáte a teprve přicházíte na skutečnost, co, vše je pro bezproblémový chod potřeba, je dobrá rada nad zlato. Víte například co je aktivní kyslík, nač použít oxy tablety, nebo oxy krystaly? Víte, kdy využít bromovou chemii, nebo co jsou flokulační kartuše? Ano, mnoho pojmů, vysvětlení žádné. Zeptejte se tam, kde mají léta zkušeností, dokáží nejenom poradit, ale dokáží se o Váš bazén i postarat!
rodinná pohoda u bazénu

Modrá je dobrá

Přesně tak, když naše oko spočine na vodní hladině s nádechem modré barvy, je to radost. Ovšem ne vždy to tak musí být. Během letního období se může voda klidně i zkazit a to není dobrá zpráva pro uživatele. Slyšeli jste již někdy o Kyslíkovém aktivátoru? Víte, nač se využívá? Zjednodušeně řečeno navrací vodě jiskru a zvyšuje její průzračnost. A to je přesně ten efekt, který vyžadujeme a očekáváme. Většinou se dodává v kapalné formě a patří k neodmyslitelným přípravkům v péči o bazénové prostředí. Pokud znáte v pořádku, pokud ne, začněte využívat skvělé přípravky a usnadněte si čas i námahu v péči o kvalitu vody!
základem je bazénová chemie
Poraďte se s odborníky, vyberte z naší bohaté nabídky přesně ty přípravky, co potřebujete! Když už jednou bazén máte, je potřeba přistupovat k jeho údržbě s velkou péčí. Je to totiž naše vizitka a chlouba, když všechno klape, jak má. A ruku na srdce koupání v křišťálově modré vodě je daleko příjemnější, než v nazelenalé vodní lázni. Rádi se s každým zákazníkem podělíme o praktické rady a zkušenosti. Pomůžeme vybrat adekvátní přípravky, pomůžeme vybrat samotný bazén, či vířivku. Jsme profesionální firma, která se starostí o vodní plochy zabývá již řadu let.