Praktický držák mobilu do auta

Papírové atlasy a mapy už v dnešní době téměř upadli v zapomnění a zůstávají tak mnohdy už jen v našich vzpomínkách. Díky boomu a neustálému rozvoji moderních technologií si teď téměř nikdo z nás neumí představit cestování bez navigace, ať už v mobilu nebo přímo v navigačním zařízení. Navigace v mobilu vám cestování v mnohém usnadní a urychlí. Stačí si jen stáhnout tu správnou aplikaci, která je pro vás uživatelsky nejpříjemnější. Nainstalovat si mobilní aplikaci s navigací je hračka, spousty aplikací je dostupných zdarma. Vy tak můžete vycestovat kamkoliv a spolehnout se přitom, že vás navigace dovede do cíle tou nejlepší možnou cestou, bez bloudění.
gps doprava

Kam ovšem v takových případech mobil ve voze umístit a jak ho upevnit? Používáte i vy ve vašem voze často navigaci v mobilu, a mobil se vám různě povaluje tak, abyste na něj při řízení viděli, ale raději byste ocenili jeho pevné ukotvení tak, aby se zamezilo jeho pádu a posunování?
auto telefon 4

Není nic jednoduššího než si pořídit praktický držák telefonu do auta. Díky elegantnímu provedení a černé barvě dokonale splyne s palubní deskou a působí tak nenápadným dojmem. Váš mobil bude díky pevnému ukotvení na palubní desku chráněn před pádem a případným poškozením. Vybrat si můžete třeba univerzální magnetický držák, který jednoduše umístíte na různé druhy povrchů ve vašem voze. Váš mobil si tak budete moci jednoduše na tento magnetický nástavec položit tak, abyste ho měli pohodlně na očích a po ruce. Spadnutí mobilu pak nebude hrozit ani pokud pojedete přes výmoly, předejdete tak jeho poničení.

Díky praktickému magnetickému držáku na mobil budete moci pohodlněji používat handsfree nebo navigaci a předejdete tak nežádoucímu klouzání a posunu vašeho mobilu po palubní desce.

Držák mobilu se ve vašem voze stane velkým pomocníkem při vašich každodenních cestách.