Prezentujte své podnikání

Naše společnost vám nabízí zajištění , a to firemního, reklamního, pracovních oděvů a dalšího textilního zboží. Také dokážeme zprostředkovat realizaci výšivek na textil, a to dle vašeho přání. Rádi vám vždy ochotně vyhovíme ohledně vašich požadavků.

Ceny za potisk textilu , které uvádíme na naší stránce, slouží pouze k vaší informaci a orientaci. Přesně vám budeme schopni zakázku nacenit až poté, co obdržíme vaše grafické podklady pro tento potisk textilu. Konečná cena bude zahrnovat i přípravu tisku, síta, filmy a manipulaci.

Profesionální přístup

Pokud celková cena vaší objednávky, a to textilu i http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ potisk textilu , bude vyšší než 5000 Kč (bez DPH), neplatíte žádné poštovné. Jsme vám schopni nabídnout kvalitní vyhotovení a profesionální přístup.

Ohodnoťte příspěvek