Řešení finančních potíží na míru

Spadnout do finančních potíží může v životě každý. Nikdy nevíme, kdy přijdeme o práci, nastanou potíže ve formě nečekaných https://www.femina.cz/6-necekanych-chyb-kterymi-nicis-svuj-vztah-aniz-bys-to-tusila/ výdajů, nebo se opět všechno zdraží, a my nebudeme vědět, kam dřív skočit. V takových situacích pak začínáme uvažovat nad půjčkou. Existuje však taková, kterou bychom zaplatili jak nečekané výdaje, tak třeba potřebné věci, či se s ní vyplatili z exekuce? Ano, existuje, a to pod názvem americká hypotéka. Co byste o ní měli vědět?

komínky z mincí

Parametry americké hypotéky

Lze si přesně spočítat, jak dlouho budu tento typ půjčky splácet, a na kolik mě to vyjde? Nachází se někde nějaká kalkulačka americké hypotéky? Ne. Nastavení tohoto druhu úvěru je individuální, a bude nastavena přesně pro vás. Záleží na tom, jak dlouho chcete splácet, jak si představujete výšku splátek, a rovněž na součtu dalších faktorů.

Jak se tedy dozvím, zda by pro mě byla americká hypotéka tím pravým?

Snadno. U nebankovních společností stačí obvykle vyplnit krátký dotazník, a již brzy vám dorazí předběžný návrh, který by vám mohl pomoci vyřešit vaši situaci.

mince v dlaních

V čem je americká hypotéka lepší, než-li klasický úvěr?

Jedná se o jediný druh hypotéky, kde získáte větší obnos peněz, aniž byste museli dokládat účel, tedy na co si půjčujete. Slovo hypotéka v tomto názvu znamená jen to, že se za půjčku zaručíte svojí nemovitostí. Odhad ceny nemovitosti si pak společnost zaplatí sama, a z jeho výše vám pak může poskytnout úvěr až do výše 70%.

Na co všechno ji lze tedy využít?

Vlastně na cokoliv. Můžete ji použít jako klasickou hypotéku na stavbu domu, nebo k rekonstrukci, aniž byste museli složitě dokládat faktury. Můžete ji použít k refinancování vaší stávající půjčky, či k vyplacení se z exekuce. Úroková sazba je zde nízká, podobná jako u klasické hypotéky, a proto je skutečně výhodná.

Lze o ni zažádat, i když mě v bance odmítli?

Ano. Většina lidí, kteří byli odmítnuti v bance, se obrací na nebankovní společnosti, jejichž podmínky pro získání půjčky nejsou tak přísné.