Zažít dovolenou snů můžete i v Chorvatsku

Už jste někdy navštívili Chorvatsko? Pokud ano, tak se sem pravděpodobně moc rádi vracíte, protože vás tato země okouzlila stejně tak moc, jako valnou většinu dalších turistů. Pokud jste prozatím neměli šanci se sem podívat, tak je nyní čas na to, abyste to změnili. Tato jadranská země si totiž zaslouží vaši pozornost z mnoha různých důvodů:

moře

  • Průzračně čisté křišťálové moře
  • Čisté oblázkové pláže
  • Výborná středomořská kuchyně
  • Dech beroucí příroda na dosah ruky
  • Milí lidé a přátelská atmosféra na každém kroku
  • Jednoduchá dopravaz celé České republiky

Jak se sem dopravit?

Nejdůležitější otázkou je určitě to, jak se do této země vlastně dopravit. Existuje více možností. Někteří lidé volí vlastní vozidlo, avšak to doporučujeme pouze tehdy, pokud jste opravdu zkušení řidiči a máte pevné nervy s nekonečnými kolonami, plánováním co nejlepší trasy a se zařizováním dálničních známek. Je to navíc velmi náročné, co se týká energie, přeci jen se sem jede zpravidla celou noc. Pokud si na jízdu vlastním vozidlem netroufáte, můžete zvolit autobus. Autobusová doprava do Chorvatska se zastávkou v Praze představuje zcela optimální možnost pro všechny obyvatele Středočeského kraje, kteří by se chtěli bezstarostně a co možná nejjednodušeji dopravit do této snové země. Autobusy odsud odjíždějí opravdu velmi často, tudíž stačí si udělat jasno v termínech a koupit jízdenku, to je vše. Poté už se můžete začít těšit na svou zaslouženou dovolenou!

dubrovník

Bohaté možnostiubytování

Po zakoupení jízdenky na autobus určitě vyřešte ubytování, které je také velmi důležitou položkou. Můžete si vybírat z nejrůznějších hotelů, hostelů, kempu, penzionů, apartmánů nebo studií v různých cenových relacích. Tahle jadranská země je na turismus moc dobře připravena, tudíž poskytuje obrovské množství ubytovacích kapacit.