Díly a příslušenství, které vám usnadní užívání trampolíny


zahrada, trampolína s ochrannou sítí

Také přemýšlíte, co by se stalo v případě, že by se některá část vaší trampolíny poškodila? Máte v hlavě scénář o zakoupení zcela nového výrobku? To by bylo zbytečné utrácení peněz. Kvůli poškození nebo ztrátě nějaké části nemusíte kupovat zcela nový výrobek, stačí si jen dokoupit náhradní díl.

I trampolína má totiž své náhradní díly a příslušenství  https://www.goodjump.cz/nahradni-dily-na-trampoliny. Zejména příslušenství vám pak pomůže zajistit mnohem větší komfort jejího používání. Pojďme se podívat, co lze vše pořídit samostatně.

·        Ochranná síť a skákací plocha
Ochranná síť i skákací plocha se mohou poškodit především díky ostrým předmětům, vlivem nepříznivého počasí, ale i častým používáním. Jsou sice vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálů, ale to se v některých případech nevylučuje.
 
·        Pružiny a jejich kryt
Pružiny se mohou lehce ztratit, když trampolínu před zimou rozkládáme a uklízíme, není to nic ojedinělého. Kryt pružin se zase časem ošoupe nebo popraská. V tu chvíli přestává svůj úkol plnit a je na čase pořídit novou.
 
·        Kotvící sada
Jde vlastně o příslušenství, které vám ale zajistí pocit větší bezpečnosti. Zajistí ještě větší stabilitu a opravdu napevno přidělá konstrukci k zemi. Ta se pak nehne ani v prudkém větru.
 
·        Žebřík
Pokud máte děti malé, bude ideální. Snadněji a bezpečněji se dostanou na skákací plochu i z ní dolů.
 
·        Krycí plachta
Pomůže v nepříznivém počasí ochránit konstrukci, skákací plachtu i kryt pružit. Není nutná, ale pomůže prodloužit životnost.

Jak vidíte, máte z čeho vybírat. Nemusíte se tedy bát, že když se něco poškodí, musíte hned koupit celou trampolínu. Stačí jednotlivé části. A navíc existuje i příslušenství, které vám poskytne při užívání trampolíny mnohem větší komfort a bezpečí.

tři holčičky, zahrada, trampolína