Zřejmě nemáte na vybranou

Vám se to nemůže stát? Proč myslíte, že právě Vy budete výjimkou mezi mnoha ostatními? Nechodíte večer nikam ven? Do práce na noční jezdíte autobusem, který je plný kolegů? Nechodíte uličkami, které by mohly být mucholapkou pro výrostky, kteří by Vás mohli fyzicky napadnout?

bojové umění

Tak tomu nevěřte.
Určitě mnoho lidí sdílí názor, že čím víc na nějakou lapálii myslíme, tím větší šanci máme na to, aby se nám skutečně stala. Tomu by se dalo věřit. Jako byste si ji přivolali, viďte?
Ale někteří zase mohou oponovat tím, že kdo je připraven, není zaskočen.
Dilema, viďte? Co je pravda?

· Myslíte si, že nepotřebujete žádnou osobní ochranu , která by Vám ve chvíli napadení stejně nepomohla?
· Myslíte si, že jste ještě ve formě, abyste dokázali nějakého útočníka zlikvidovat a tím odvrátit neodvratitelné?
· Jste vážně přesvědčeni, že Vás taková situace opravdu netýká?
Nebuďte bláhoví. Taková situace může nastat kdykoliv, i za bílého dne můžete rázem stanout tváří v tvář útočníkovi!

A nechtěli byste mít skutečně jistotu, že své zdraví dokážete vždy zachránit?
Co když budou útočníci dva? Nebo se bude jednat o skutečného „bouchače“, který ještě donedávna profesionálně boxoval? A k tomu se naučil pár hmatů z bojových umění? Co když je útočníkovi úplně jedno, zda Vás připraví o život. Hlavně, když budete mít u sebe nějaké peníze na jeho fet.

Neopovrhujte osobní ochranou, třeba v podobě paralyzéru, který bude hotov pomoci Vám v obraně Vašeho zdraví, potažmo života!
Můžete být jakkoliv připraven po stránce fyzické, ale čelit skutečnému nebezpečí, to je něco docela jiného. Kdy jste se naposledy skutečně poprali? Máte opravdu tak dobré fyzické zázemí? Myslíte si, že po cestě na autobusovou zastávku si Vás nemůže nikdo vyčíhnout?

setmění

Nepodceňujte možné nebezpečí a zamyslete se nad tak účinným prostředkem, jako je paralyzér, zda by nebylo vhodné jej mít po ruce. Možná nebudete mít na vybranou a budete jej muset použít.