Kvalitní stany na akce

Každý miluje léto a letní počasí láká k pořádní festivalů a dalších venkovních akcí, kde se sejde mnoho lidí. Ovšem letní akce jsou převážně venku a člověk tak musí počítat s nepříznivým počasí. Právě počasí může být v případě pořádní akce velký problém a to v mnoha ohledech. Buď musíte zařídit suchou variantu, kdy se všichni hosti přemístí do vnitřních prostorů, nebo si pořídit přístřešek, kde se lidi schovají. Velmi oblíbený je nyní nůžkový stan https://www.tentino.cz/, který vás nadchne mnoha výhody.

nůžkový stan

Ačkoliv se mohou zdát nůžkové stany jako nekvalitní, tak opak je pravdou. Tyto stany jsou velice kvalitní a dokáží člověku ušetřit mnoho práce a času. Jen si představte starší modely party stanů. Člověk potřeboval mnoho lidí, musel si roztřídit všechny tyčky a poté až začít stavět. Některé tyčky navíc nebyly označené a člověk spíš dělal skládačku než stavěl stan. To ani nemluvím o tom, že na natáhnutí plachty bylo zapotřebí nejméně dvou lidí. Nůžkové stany jsou pravý opak a jejich rozložení je naprostá hračka. Zvládnou to i malé děti a stany po složení nezaberou skoro žádné místo. Nůžkové stany navíc testovaly v ostrém provozu a obstály na výbornou.

nůžkový stan

I díky tomu firma dodává 10letou záruku na konstrukci. Stany jsou velice kvalitní a odolné. Navíc je dobré, že firma pracuje i na zakázku a stany nůžkové, skladové stanové stany či party stany pro eventy, vám i potisknou. Vybírat můžete samozřejmě z velkého výběru barev a bude jen na vás, jakou barvu zvolíte. Stany můžete samozřejmě zvolit v nejrůznějších velikostech a je lepší zvolit stan větší, který pokryje větší plochu v případě deště. Všechny další parametry najdete u každého stanu zvlášť. Pokud tedy chystáte nějakou akci, nebo party, tak se zaměřte na nůžkové stany. Rozhodně vás nadchnou a stan budete používat i na další roky, když budete pořádat akci.