Magnetická tabule pro zvídavé děti

Máte doma malé caparty, kteří jsou zvídaví, rádi něco sestavují? Probuďte v nich uměleckého a tvořivého ducha a nechte je se rozvíjet pomocí speciální magnetické tabule určené k sestavování různých druhů obrázků https://www.chytraliska.cz/kategorie/magneticke-tabule-pro-deti/.
Oceníte praktické balení, kdy je tabule jako víko součástí dřevěné krabičky, ve které jsou uloženy magnetky. Díky tomu je tato hračka skladná a nezabere při uložení téměř žádné místo.
Kombinace barevných písmenek a čísel nebo obrázky z farmy
V nabídce naleznete různé varianty – například kombinaci barevných písmenek a čísel nebo obrázky z farmy. Vaše ratolesti si tak mohou sestavovat různé kombinace obrázků nebo z písmenek skládat slova. Použít se dá také fixa, kterou se může na plochu kreslit a následně ji lze setřít hadříkem. Na druhou stranu zase mohou použít křídy a projevit tak svoji fantazii v oblasti kreslení.
MALÉ I VĚTŠÍ PROVEDENÍ
A pokud neřešíte nedostatek místa v pokojíčku, pak můžete vašim ratolestem pořídit velkou tabuli na dřevěném stojanu, kdy se z jedné strany mohou umísťovat magnetky a z druhé strany se může kreslit na plochu křídami. Následně lze plochu setřít namočenou houbičkou a může se kreslit znovu.
Pořiďte vašim potomkům tuto smysluplnou hračku, která baví a jen tak neomrzí. Děti bude bavit skládat různé kombinace obrázků a vytvářet tak z nich příběh nebo malovat na plochu podle své fantazie nejrůznější obrázky, kterými se pak rádi pochlubí a na které budou hrdí.kreslená zvířátka
Je čas na rozvoj fantazie, kreativity a probuzení uměleckého a tvořivého ducha
Tato hračka pomáhá děti rozvíjet, podporovat v nich fantazii a kreativitu. Naučí také vaše děti trpělivosti a rozvoji jemné motoriky. Investujte do hraček, které jsou smysluplné a podpoří vývoj vašich ratolestí. A tou bezesporu tato hračka je.