Sportem ku zdraví

Spoustu dětí v dnešní době nezajímá nic jiného než moderní technologie. Ať už se to týká telefonu, počítače nebo tabletu, výsledek je stejný. Chtějí vždy ten nejnovější model a tráví hraním her celé hodiny a nevnímají okolní svět. Většina z nich si neuvědomuje ani fakt, že na tyto věci děláme celé měsíce, jen aby mohli mít, co co chtějí. Změňte proto tento postoj a snažte se svoje děti co nejvíce směřovat ke sportovním aktivitám, nebo nějakému koníčku, aby netrávily celé dny pouze v pokoji u svého počítače.DSC_0199
Zkuste svým dětem navrhnout aktivitu, která je dostane z domu, kde zažijí mnohem více zábavy. Kupte jim vstupné na laser game, v podobě voucheru https://www.lazerfunpraha.cz/en/voucher,ten jim zajistí dostatečnou zábavu pro ně, i pro jejich kamarády. Nejen, že vyzkouší novou aktivitu, ale také vytáhnou paty z baráku a zažijí pravou přestřelku na vlastní kůži, a ne jenom za monitorem počítače. Voucher lze samozřejmě koupit za libovolnou hodnotu, takže se si zde každý přijde na své.
Hraje se buď klasicky na týmy, kde se rozdělí hráči na dvě skupiny. Po rozdělení personál vysvětlí pravidla hry, včetně všech nástrah a používání zbraní. Zbraně se dají v průběhu hry libovolně měnit, takže může z obyčejné pušky přepnout na brokovnici a znovu zpátky. Hra nabízí nejrůznější mody, takže bude na Vás, na co daný den budete mít náladu. To stejné platí i o arénách, těch je samozřejmě také více, vždy však záleží na tom, kolik lidí bude hrát. Celá hra trvá zhruba deset minut a je doprovázená hudbou, tu si lze vybrat po domluvení s obsluhou, určitě Vám vyhoví v jakémkoliv požadavku.skupina-mensi(1)
Zkuste dětem ukázat něco nového a ukázat jim, že pohyb a sportování může být i zábavné. Po absolvování této hry, si určitě pohyb zamilují, a ještě budete rádi, když se vaše ratolestí zdrží doma a nebudou pořád v herní aréně.

Posted in Nezařazené