Mobilní domy na prodej

Přemýšlíte poslední dobou nad vlastním malým domečkem? Někde na kraji lesa k tomu kousek zahrádky nebo alespoň posezení venku pod altánkem nebo rovnou v pergole. To všechno jsou hezké představy, ale ke skutečné realizaci je to zřejmě ještě daleko. Nemůžete myslet na všechny ty věci kolem stavby nebo nechcete? Připadá Vám to složité? Kupovat starý dům ale nechcete, protože byste stejně museli řešit spoustu oprav nebo rovnou drahé rekonstrukce? Pořízení vlastního bydlení nemusí být tak drahé ani složité. O tom se nyní přesvědčíte. Jestliže chcete vlastní dům, můžete ho mít.

V tom případě vyzkoušejte mobilní domy prodej Lavarohouse.

Nechejte si dům postavit a přivézt! Tuto možnost v posledních letech využívá čím dál tím více lidí. Vidí v tom totiž pozitiva jako je jednoduchost a rychlost.

sedačka a polštářky

Vybrat si můžete z několika základních typů jako je: Lavaro, Platinum, Grande nebo Relax. Každý typ má trochu jiné vlastnosti, takže podle toho si vyberete základní parametry, které požadujete.

Mobilní domy se dají pořídit jako rekreační ubytování, například na zahradu v létě. Dají se pořídit i takové, které budete užívat celoročně nebo ty, které postavíte, necháte zkolaudovat a získáte číslo popisné. Celoroční typy jsou zateplovány pomocí speciální technologie nanášené PUR pěny, což je doposud ten nejlepší zateplovací systém. Proto máte za ručené po celou dobu bydlení i nízké energetické výdaje za celou domácnost, v zimě tolik neprotopíte a v létě budete mít příjemný chládek.

pár na podlaz

Spěcháte? Máme objekty také skladem, takže se na ně můžete přijet podívat a hned si některý z nich nechat odvézt. Díky tomu můžete bydlet během pár dní.

Domy mohou být vybavené. Pokud si necháte postavit nový objekt, může a nemusí být vybavený vnitřním vybavením, jako je nábytek, spotřebiče a tak podobně.

Zvolíte si velikost, styl, všechny druhy materiálů, vybavení a spoustu dalšího a pak už jenom počkáte, až Vám dům vyrobíme a přivezeme. Jejich cena není nijak závratná, takže máte zanedlouho vlastní soukromé bydlení za úžasně nízké ceny. Nejedná se o žádné desítky milionů!