Kdo pomůže podnikateli?

Soukromí podnikatelé se musí snažit, aby si na sebe vždycky vydělali. Plus aby vydělali i na další chod své firmy se vším všudy, na mzdy svých případných zaměstnanců, na odvody, jež jsou předepsané zákonem a podobně.

Což by se jim mělo dařit. Jenže se jim to v některých případech a situacích nedaří. A to je potom zlé. Takoví podnikatelé totiž nepobírají na rozdíl od dejme tomu státních zaměstnanců jistý tabulkový plat, a když jde jejich firma ke dnu, jdou tam titíž s ní.

A jak zachránit firmu v nesnázích, a tedy i sami sebe? Mají-li to podnikatelé nějak zvládnout, nemají nejednou jinou možnost, než si prostě vzít půjčku a tuto investovat do všeho, co si nějakou tu finanční injekci žádá.

domek z peněz

Zní to jednoduše, ale ve skutečnosti to vůbec tak prosté není. Protože zkuste si někde zažádat o půjčení třeba i ne zrovna zanedbatelné částky, když nemáte finanční instituci co nabídnout! Když máte jenom nevalné příjmy a o tom, jak vypadá vaše poslední daňové přiznání a registry dlužníků, je lepší se ani nezmiňovat!

Někomu takto nebonitnímu prostě v žádné bance nepůjčí.

V bance ne, ale v nebankovní společnosti naštěstí ano. Výše popsaným podnikatelům v nesnázích se tu totiž i navzdory jejich těžkostem pomoc nabízí. Říká se jí americká hypotéka bez dokládání příjmů ferovahypoteka.cz a jde o finanční produkt, který má právě pro lidi v nouzi nejednu přednost.

krabice mincí

Třeba tu, že se zde za půjčené peníze dává do zástavy nemovitost. Což je dostatečná záruka, díky níž už není zapotřebí žadatele zase až tak důkladně prověřovat. Člověk si tu tak na své podnikání může půjčit i hodně vysokou sumu peněz, jež může následně splácet klidně i po malých částkách až tři desítky let. A mezi tím se mohou takové peníze investovat právě do toho, co se v podnikání nedaří, a tím se dá zjednat náprava neutěšeného stavu věcí.

A o to tu přece jde.