Originální dárek pro vašeho muže

Sháníte dárek pro manžela, přítele, bratra nebo tatínka a už nevíte, co by vašemu muži udělalo radost? Na vaše otázky, co by chtěl, odpovídá zásadně „nevím“ nebo „nic“ a vy už jste bezradná? Máme pro vás pár typů, co by jim mohlo udělat radost. Každý správný muž by měl mít pořádnou peněženku. Taková peněženka by měla mít správnou velikost, takže se zamyslete nad tím, jestli ji obdarovávaný nosí kapse kalhot, saka nebo třeba v tašce. Nebojte se za peněženku připlatit, protože kvalitní peněženka vydrží několik let. Ideálním materiálem je pravá kůže, která se jen tak neprošoupe a nepoškodí. Měla by mít taky hodně přihrádek, aby se do ní kromě papírových a kovových peněz vešli také platební karty a třeba řidičák a občanka. Barvu volte podle toho, jak se dotyčný obléká a toho co má rád, aby se peněženku nestyděl nosit.

kožená brašna

Nikdy muže určitě neurazíte ani kvalitním koženým opaskem. Většina mužů opasek alespoň jednou za čas potřebuje. Pokud ho nenosí každý den, jednou za čas ho oblékne alespoň k obleku. Vybrat správný opasek však vyžaduje dobrou znalost velikosti pasu toho, pro koho je tento dárek určen. Zároveň byste měla vědět, jakou šířku a barvu opasku bude muž rád nosit. Spona by neměla být příliš extravagantní, pokud nepůjde vidět a velká tak akorát, aby muži nebyla nepříjemná a nezavazela.

Muž s brašnou

Posledním typem, který pro vás máme je pánská kožená brašna. Tento dárek potěší obzvlášť muže, kteří nosí do práce různé kufříky a podobně. Kvalitní kožená brašna se spoustou kapes jim pak určitě udělá radost. Díky materiálu se jen tak nezničí a hodí se téměř ke všemu. Nemusíte mít strach, že by si muž připadal jako žena s kabelkou, protože pánské brašny jsou daleko robustnější, pevnější a celkově chlapské. A pokud víte, že brašnou radost neuděláte, zkuste se porozhlédnout alespoň po kvalitním koženém batohu, který je výbornou alternativou.