Stahování mp3 z YouTube


Aplikace YouTube nás v Česku baví už po 13 let. Víte, že původní úmysl tvůrců této aplikace bylo vytvořit platformu pro seznamování se? Namísto toho, YouTube je stále po ta léta nejnavštěvovanější celosvětovou stránkou pro on-line sdílení videí. Za tu dobu se tak stalo garancí pro zábavu, překvapení, nové informace, naučnou tématiku a mnohé další. Videoklipy, podcasty, úryvky ze seriálů či jejich trailery a mnohé další si divák může shlédnout 24/7 on-line. Přání stáhnout obsahy z této platformy jsou taktéž možná. A důležité podotknout… stahování jakéhokoliv obsahu je ZDARMA. Je však nutné otevřít dodatečný web. Drtivá většina obsahu kolujícího na YouTube je věnována pro muziku, neboli mp3, a tak tento článek poskytuje návod, jak stáhnout mp3 z YouTube.

YouTube stále frčí.

Postačí k tomu tzv. konvertor mp3, který můžete najít přes vyhledávač Google zadáním slov download/convert from YouTube. Pro pardon z angličtiny máme i dobrou zprávu, neboť existují i české weby, které nabízí tuto bezplatnou službu. Zadejte stahování mp3 z YouTube, případně konvertování mp3 z YouTube. Dané stránky nabízí efektivní, rychlý a snadný způsob stahování videí z YouTube. Návod, jak dále postupovat naleznete zde:

youtube

1) Vyhledejte si v aplikaci YouTube vámi chtěné video.

2) Zkopírujte celý odkaz/link na dané video.

3) Vložte tento link do daného konvertoru (častokrát jde o jeden samostatný, výrazný řádek, který se zobrazí hned po prvním přechodu na danou stránku a bývá umístěn uprostřed webové stránky).

4) Potvrďte svoji volbu tlačítkem vedle onoho samostatného, výrazného řádku, čímž se dané video načte a vy poté jen zadáte download či stáhnout.

Celý proces je velmi intuitivní a stačí pouhé jedno vyzkoušení, aby člověk plně pochopil a pamatoval si toto velmi snadné stahování mp3 z YouTube. Stahovat tak můžete do alelujá.