Zemní a výkopové práce

Naše služby poskytujeme zejména v našem hlavním městě. Po celé Praze na okraji i ve středu tohoto krásného velkoměsta se můžete setkat s našimi profesionály v terénu.
Výkopové práce Praha se týkají nejenom našeho hlavního města, ale také jeho blízkého okolí. Pokud zrovna nespadáte pod magistrál hlavního města, ale sídlíte nedaleko hranic tohoto hlavního města, pak se nám i v tomto případě můžete ozvat. Rádi za Vámi přijedeme.

bagr

Zajistíme pro Vás profesionální zemní a výkopové práce:

 1. Veškeré zemní práce
 2. Výkopy do velké i malé hloubky
 3. Hlavní město a jeho okolí
 4. Hloubení pro základové pásy a patky
 5. Hloubení bazénů, čističek a septiků
 6. Nakládání materiálu
 7. Vyvážka materiálu
 8. Přesunování materiálu po staveništi
 9. Výkopy různých druhů jam nebo rýh
 10. Zemní práce pro běžné rodinné domy
 11. Služby pro firmy, města, příspěvkové organizace

Novostavby, nové objekty, firmy, bazény, rekonstrukce a opravy

Výstavba nových sídlišť, rodinných domů, firemních objektů, hal, údržba pozemků, přestavby, rekonstrukce domů, bytů, administrativních budov, na tom všem se můžeme podílet. Součástí naší práce jsou i takzvané dodatkové služby, mezi které spadá spousta různých druhů činností.
V rámci výkopových prací je zapotřebí být vždy v pozoru a důkladně znát danou problematiku. Kvalitně odvedená práce podle Vašich představ a Vaše spokojenost je našim cílem. K dispozici máme kvalifikovaný tým.

rydlice

Pracujeme s moderními technologiemi i velkými stroji. Veškerá zařízení jsou plně kvalifikována a podrobována zkouškám. Zodpovídáme plně za bezpečnost i kvalitu provedených služeb. Zajistíme veškeré vybavení, potřebnou nákladní techniku, dopravu, stoje a zařízení. V rámci našich služeb se setkáte pouze s kompletním servisem.
Rádi poskytneme i orientační ceník. Zemní práce vyčíslíme a provedeme odbornou kalkulaci. Svou práci odvádíme kvalitě, bez zbytečného zdržování. Ulehčíme Vám od starostí.

Posted in Nezařazené